Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.02.2020, 07:59

Краснокутський центр дитячої та юнацької творчості

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Освітній процес

Розклад роботи гуртків на 2019/2020

Навчальний рік у Центрі дитячої та юнацької творчості починається 1 вересня 2019 року і закінчується 31 травня 2020 року.

З 1 по 15 вересня здійснюється комплектування груп гуртків для першого року навчання та доукомплектовування груп другого  та наступних років навчання. Цей період вважається робочим часом керівника гуртка.

Навчальні заняття  організовуються за семестровою системою.

У канікулярні, вихідні та святкові дні Центр дитячої та юнацької творчості працює за окремим планом, затвердженим наказом директора навчального закладу. У літній канікулярний час передбачається робота педагогічних працівників безпосередньо в навчальному закладі або у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку з денним перебуванням при навчальних закладах, а також у ДЗОЗ «Каразінський».

Режим роботи закладу, початок  та закінчення занять здійснюється відповідно до розкладу роботи гуртків,  затвердженого наказом Центру дитячої та юнацької творчості та погодженого з профспілковим комітетом навчального закладу. Під час двогодинних занять проводиться одна  п'ятнадцятихвилинна перерва, під час тригодинних    занять – дві п'ятнадцятихвилинні перерви.

Структура навчального року в Центрі дитячої та юнацької творчості може змінюватися згідно з рішенням педагогічної ради та за погодженням з відділом освіти з урахуванням регіональних особливостей, кліматичних умов і профілю навчального закладу.

Районний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото та відео аматорів «Моя Україно!»

  

  

  

  

  

Районний етап природоохоронної акції "Птах року 2019"

   

 

Районний етап обласної виставки дитячих творчих робіт  "Чорнобиль- довгий слід трагедії"

  

   

  

 

З 19 по 26 березня відбувся районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

У виставці-конкурсі взяли участь вихованці гуртків Центру і учні закладів загальної середньої освіти. Було представлено 44 індивідуальних та колективних творчих робіт з таких розділів, як «образотворче мистецтво» та «декоративно-ужиткове мистецтво». Це і роботи живопису, і батику, паперової пластики і оригамі, колаж, витинання, і вироби з солоного тіста.

     

  

     

  

До відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, центру валеологічних знань КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»  було направлено  кращі роботи дітей  для участі у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край», а саме:

розділ «Образотворче мистецтво», середня вікова категорія – 11-15 років

  1. Шевченка Дениса, 12 років, вихованця гуртка «Фантазія», учня 7-Б класу Краснокутської гімназії,  роботу «Поля Краснокутщини» (батик). Керівник гуртка Рибка О.М.

розділ «Декоративно-прикладне мистецтво», молодша вікова категорія – 6-10 років

  1. Нестеренко Діани, вихованки гуртка «Юні українознавці», роботи «Цвітуть маки», «Сова» (пластилін). Керівник гуртка Даудова Н.О.

розділ «Декоративно-прикладне мистецтво», середня вікова категорія – 11-15 років

 1. 3. Саєнка Владислава, 12 років, учня Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст.,  роботу «Аксесуар для кухні» (художнє різьблення по дереву).

     

    

   

21 березня – Всесвітній день поезії

У читальній залі Краснокутської районної бібліотеки відбувся захід, присвячений цій події. Вихованці гуртка Центру «Рідний край» (керівник Колісник С.М.) долучилися до участі у заході. Дітвора залюбки презентувала твори місцевого поета Генріха Семеновича Акулова, який обожнював українську мову, сприймав її як вічний, безцінний скарб, як основу нашого духовного життя.

До речі, а чи знаєте ви, що свято було засновано ЮНЕСКО в листопаді 1999 року. І вперше Всесвітній день поезії пройшов у 2000 році в Парижі. В Україні Всесвітній день поезії почали відзначати з 2004 року.

 

03 березня 2019 року на базі Краснокутської гімназії були проведені районні змагання з волейболу серед жіночих команд, присвячені до Міжнародного Дня 8 Березня. В змаганнях взяли участь 5 жіночих команд. Змагання проходили по круговій системі. Команда ЦДЮТ – V місце.

А.П. Гречкін, керівник гуртка ЦДЮТ « Оздоровчий волейбол»: «...Проаналізувавши змагання, що відбувалися з січня по березень 2019 року, слід зазначити, що команди вихованців ЦДЮТ вже починають показувати гарні результати в іграх, особливо дівчата. Проте, з командами дорослих не вистачає ігрового досвіду. Але тут не має нічого такого поганого, адже ігровий досвід приходить з віком. Чим більше граєш - тим краще граєш, і на змаганнях не хвилюєшся».

    

Розпочався районний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об’єктиві натураліста"

 

Районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику "Кращий пожежний - це ти обережний"

 

Районний етап обласної виставки дитячого малюнку "Мій біль -Афганістан"

  

 

 

Підсумки роботи за І півріччя 2018/2019 навчального року

 

Основні досягнення вихованців Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості у І півріччі 2018/2019 навчального року (обласний рівень)

Всеукраїнський конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»

Всеукраїнська виставка-конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

 

18 грудня 2018 року у приміщенні Краснокутського районного Будинку культури відбувся районний захід до дня Святого Миколая. До участі у святковому концерті долучилися і вихованці Центру: це і хореографічний колектив «Грація» (кер. В`юнник Н.О.), танцювальний колектив «Каблучок», і вокальні гуртки «Талісман», «Усмішка» (кер. Касяненко А.М.), також танцювальні колективи «Незабудки» (кер. Степанова В.О.) і «Колорит» (кер. Момот Н.В.).

                                                                                                    

Хто завітав на таке приємне і цікаве свято, той мав змогу побачити казково прикрашене фойє Будинку культурипедагогами Центру. По його оформленню не важко здогадатися, скільки було зроблено підготовчої роботи. Активні й талановиті керівники гуртків упродовж місяця готувалися до змістовного оформлення фойє, аби створити святковий іпіднесений настрій усім дітям та дорослим. Так, хто має відношення до творчості, той, напевно, зрозумів, що виготовлення витинанок, казкових дерев, запорошених снігом і прикрашених «зимовими сніговими кульками», ялинок, сніговиків з фольгованогоізолону, годинника, саней з поролону і казкових оленів, а також новорічно-різдвяних композицій, – все це потребує чимало часу, значних витрат, посидючості і, звісно, неабиякого бажання й вкладення душі для створення таких казкових, креативних виробів, які було створено талановитими майстрами-педагогами і дітьми.

      

Вітаючи привітними посмішками з прийдешніми святами, усіх гостей на вході зустрічали «сніговики», «зайчата», «юні принцеси» та «казкові феї», що є також вихованцями Центру. За відгуками пересічних громадян району чудові фотозони прикрашали фойє, і всі бажаючі мали змогу зробити неабиякі цікаві фото на згадку. Казкова атмосфера вдалася на славу:фотозони, візерунки на вікнах, чудова новорічна виставка композицій на тему «Зимовий вернісаж» та «Новорічна композиція» створили святковий і піднесений настрій. А зимова мелодія допомагала зрозуміти, що, дійсно надворі вже зима, а на порозі вже новорічні свята. Не було б такої неймовірної краси, аби не спільна робота здібних, обдарованих і талановитих вчителів, дітей та позашкільників.

           

Дякуємо усім керівникам гуртків, які не стояли осторонь організації та участі у такому радісному святі, яке носить у собі тільки добро, мир та злагоду.Адже назва «Від Миколая до Різдва творімо добрії діла» свідчить саме про це. Підготовка та участь у святі сталапідсумком роботи педагогів і дітей за І півріччя 2018/2019 навчального року.

                                                                                       

 

Наказ №65. Про підсумки проведення районного етапу виставки-конкурсу робіт з початкового технічного моделювання

 

У Центрі розпочався районний етап обласної акції «Молодь за здоровий спосіб життя» (далі акція).

Мета акції: формування валеологічного світогляду у дітей та молоді, популяризація здорового способу життя, прищеплення навичок оздоровлення.

Для участі в акції учасники надавали роботи на оздоровчу тематику за номінаціями:

 • реферати;
 • малюнки та плакати;
 • фотографії.

Кращі роботи учасників направлено до відділу «образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, центру валеологічних знань» КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» з метою участі у обласному етапі акції.

   

 

 Наказ від 17.10.2018 №53 "Про підсумки проведення районного етапу конкурсу "Моя Україно!""

 

 

 

 

З 20 березня розпочався районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!", метою якого є творчий і інтелектуальний розвиток дітей, залучення їх до технічної творчості та задоволення їх потреб у творчій самореалізації.

Учасники надавали свої роботи за номінаціями:

 • технічні науки (підрозділ радіотехніка);
 • технічні моделі (підрозділ техніка майбутнього);
 • архітектура та будівництво (макети та проекти всіх видів споруд, будівель, фрагментів вулиць і т.п.).

Кращі роботи дітей будуть направлені до спортивно-технічного відділу Комунального закладу «Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості» з метою участі у обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді.

        

 

Гурток «Людина і довкілля» дослідницько –експериментального напряму. Керівник Рудас Юлія Іванівна.

         Під час підготовки до участі у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім» (учнівські  екологічні агітбригади).


 

Хто полюбить книгу, той далеко піде у своєму розвитку.

Книга рятує душу від здерев’яніння. Шевченко Т. Г.

 

«Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною» В.Сухомлинський

 

По-справжньому веде за собою та книга, з якої читач робить висновки сам. Тільки така книга впливає на його поведінку.

А. С. Макаренко

 

 

Гурток  «Культура мовлення та спілкування» бібліотечно-бібліографічного напряму.

Керівник Сербіна Валентина Анатоліївна.
 

 

Під час занять на гуртку. Танцювальний колектив «Натхнення» (молодша вікова категорія).

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів
Корисні посилання
 • Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області
 • Нова українська школа
 • Міністерство освіти і науки України
 • Департамент науки i освiти Харківської обласної державної адміністрації
 • Харківська академія неперервної освіти
 • Краснокутська районна державна адміністрація
 • Краснокутська районна рада
 • Краснокутський ПАЛ
 • Освітній портал ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА
 • Друзі сайту

  Copyright MyCorp © 2020
  uCoz