Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 16.01.2019, 10:47

Краснокутський центр дитячої та юнацької творчості

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини

У Центрі тривають виставки новорічно-різдвяної тематики: конкурс творчих робіт «Новорічна композиція»,

виставка «Різдвяна писанка»,виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж» та виставка – конкурс «Український сувенір»

 

Початок довгоочікуваних шкільних зимових канікул цього року розпочався традиційно з відвідування Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості.  29 грудня 2018 року, незважаючи на зимові примхи природи,  відбулася навчально-виховна поїздка до міста Харкова, у якій взяли участь вихованці гуртків «Юні дослідники-краєзнавці» (кер. Бутенко С.В.), «Незабудки» (кер. Степанова В.О.).

На порозі обласного палацу дитячої та юнацької творчості гостей зустрічали дітлахи-вихованці гуртків обласного позашкільного закладу у красивих карнавальних костюмах. Казково прикрашене фойє Палацу заманливо вабило до себе сфотографуватися усіх бажаючих. Святкове дійство з казковими персонажами навколо новорічної ялинки у великому залі Палацу, цікава інтермедія, виступи кращих хореографічних колективів створили приємну атмосферу та піднесений новорічний настрій. Казкові персонажі подарували дітям цікаву виставу «Новорічні пригоди», яку вони переглянули з величезним задоволенням.

Найкращі роботи вихованців гуртків Харківщини на виставках новорічних композицій «Зимовий вернісаж» та «Новорічна композиція» вразили цікавими ідеями та своєю надзвичайною креативністю. А ще позитивних емоцій учасники екскурсії додали собі і під час прогулянки центральною площею міста Харкова з розташованими різноманітними красивими локаціями, де дітвора відвідала казковий будиночок Діда Мороза. Своєю висотою і вражаючою красою дивувала найвища в Україні новорічно-казкова прикрашена ялинка та цікаві казкові композиції навколо неї, які світилися неймовірними вогниками.

Щоб придбати святкові подарунки для рідних і батьків, учасники поїздки відвідали торговельно-розважальний центр «РОСТ», де розважилися у ігровій кімнаті, а заодно і прогулялися багатоповерховим прикрашеним торгівельним комплексом, милувалися святково прикрашеними вітринами, а позитивна музика створювала піднесений настрій.

На цьому дива не завершилися: нова казкова льодова вистава «Новорічні дива» у цирку вразила чудовими майстерними номерами: ведмеді, мавпочки, собаки та котики,  Дід Мороз зі Снігуронькою, акробати, жонглери та гімнасти надавали усім глядачам можливість відчути новорічний настрій.

Така цікава програма для гостей цього вихідного дня мала неабияке значення напередодні Нового року. Пізнавальний та насичений день залишив приємні враження у дітей, а фото на згадку нагадуватимуть про таку змістовну і цікаву поїздку до міста Харкова.

 

 

22 грудня 2018 року відбулася навчально-виховна поїздка до міста Харкова, у якій взяли участь вихованці гуртків «Юні дослідники-краєзнавці» (кер. Бутенко С.В.), «Лідер-патріот» (кер. Кісільова Т.В.). Для бажаючих вихідні виявилися насиченими пізнавальним змістом разом з відпочинком. Завітавши до естетично прикрашеного новорічного ТРЦ «Французький бульвар», діти мали змогу покататися на ковзанах по велетенському катку і подивитися 3-D фільм «Spidermаn» у сучасному кінозалі.

        

Після такого цікавого відпочинку учасники екскурсії переїхали до найбільшого недержавного арт-майданчикаСхідної України - галереї «АВЕК»(«FeldmanFamilyMuseum»). З метою ознайомлення дітей з творами мистецтва різних епох і народів, виховання молоді у дусі толерантності й патріотизму, а також підтримання юних і зрілих талановитих майстрів усі бажаючі переглянули колекції великих ткацьких полотен, на яких зображено культуру українського народу. Фахівці-екскурсоводи роз`яснили техніку створення цих ткацьких килимів.

          

Починаючи з другої половини грудня у Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості, діють виставки новорічно-різдвяних композицій «Зимовий вернісаж» та «Новорічна композиція», які складаються з експонатів власноруч виготовлених дітьми позашкільних закладів міста Харкова та області. Звісно, що учасники навчально-виховної поїздки вихідного дня також і сюди завітали, де їх гостинно зустрічали педагоги обласного Палацу. Дітвора і педагогибули в захваті від прекрасних загадкових і креативних виробів і, до того ж мали «живе спілкування» зі своїми однолітками, під час якого ділилися своїми враженнями від побаченого, ідеями та задумами. Декотрі, більш допитливі, серед безлічі новорічних виробів вишукали поробки вихованців гуртків Краснокутщини.

                 

На завершення цікавої поїздки діти із великим задоволенням відпочили на центральній площі міста Харкова і біля незрівнянно красивої найвищої ялинки України зробили фото на згадку. Святкова музика і піднесений новорічний настрій додали позитиву перед новорічними святами. Ця подорож запам`ятається позитивними емоціями і дітям, і педагогам, адже протягом одного дня побачили й пізнали багато цікавого, яскравого і нового.

У Краснокутському центрі дитячої та юнацької творчості багато років поспіль із дітьми працює талановита майстриня, що вміло створює пластилінові «дива» - Надія Олександрівна Даудова, керівник гуртка «Юні українознавці». Її картини презентувалися на виставках у місті Харкові (історичному музеї) та Пархомівському історико-художньому музеї. У 2016 році руками обдарованих дітей створено пластилінову картину «Перлини Краснокутщини», а до святкового ювілею Краснокутського району, у серпні 2018 року, разом зі своїми вихованцями мисткиня підготувала нову картину з пластиліну «Села й селища Краснокутського району», показавши наскільки рідний край гостинний, щедрий і багатий.

Головою Краснокутської районної державної адміністрації О.О. Белоцьким ініційовано створення найбільшої карти району. 31 серпня 2018 року відбулася урочиста процедура фіксування рекорду України в номінації «Найбільша карта району, викладена яблуками». Унікальність цієї карти, яка розташувалась на майданчику перед літаком у центрі Краснокутська, полягає в тому, що кількість яблук на ній відповідає кількості мешканців нашого району – 28,5 тисяч.

Вихованці гуртків «Образотворче мистецтво» (керівник Курман Л.І.), готуючись до 95-ї річниці від дня заснування Краснокутщини, продовжили розвивати таку тематику і зайнялися дослідженням та вивченням того, які саме сільськогосподарські культури в області садівництва та овочівництва вирощують у нашому регіоні. Тому до великого свята було створено карту, на якій села й селища були позначені тією продукцією, яку виготовляють у відповідній місцевості. З допомогою правильно підібраної гармонійної палітри кольорів акварелі діти з керівником на святі майже повністю відобразили карту району. Закінчувати незавершену картину допомагала сама губернатор Харківської області Ю.О. Світлична разом з почесними гостями.

Така ідея зацікавила багатьох на районному святі: і дорослих, і дітей. І вихованці гуртка «Пізнаємо рідний край» (Помінчук О.Г.) також підхопили ідею - й у листопаді створили карту-схему рідної Краснокутщини, де кожна місцевість рідного краю викладена відповідними чи то зерновими, чи то бобовими культурами, тими, які вирощують у селі чи селищі нашого району. Ця картина поповнила екологічний куточок.

 Незвичні креативні роботи у складі експозицій дитячих виробів, що прикрашають постійні виставки Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості, ненав`язливо затримують біля себе погляди наших відвідувачів та гостей.

 

   

29 листопада делегація позашкільників від Краснокутського району приймала участь у V обласному Форумі педагогічних працівників закладів позашкільної освіти, присвячений 100-річчю позашкільної освіти в Україні, який відбувся у приміщенні Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Під час роботи Форуму розглядалися вагомі питання про здобутки та перспективи позашкільної освіти Харківщини. У рамках заходу проводилася обласна виставка робіт педагогічних працівників закладів позашкільної освіти Харківської області. Від Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості було представлено власну творчу роботу Ольги Миколаївни Рибки «Дідух – надія на майбутнє…). Дана робота показала усім учасникам Форуму, що країна, в якій ми живемо, багата на врожаї, а, значить, є надія на добре майбутнє української землі. Держава і надалі розквітатиме з такими золотими руками хліборобів і їх вкладеною душею у таку важку і важливу справу.

У рамках заходу відзначено педагогічних працівників закладів позашкільної освіти відзнаками Міністерства освіти і науки України та Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Учасників Форуму привітали творчі колективи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», Заслужений артист України Ян Костирко, директор Богодухівського будинку дитячої та юнацької творчості Наталія Тронько зі своєю вихованкою Владиславою Бондаренко.

 
 

 

27 листопада 2018 року на базі Краснокутської гімназії за участю методиста відділу освіти Краснокутської РДА Бреславської Н.Г., директора Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості Бутенко С.В. і методиста Центру Торяник І.В. відбулася нарада по питаннях обговорення діяльності музеїв та музейних кімнат при закладах освіти та про організацію й підготовку до «проведення Всеукраїнського огляду музеїв при закладах освіти» (лист ДНІО від 22.10.2018 № 01-32/5034 про проведення обласного етапу Всеукраїнського огляду музеїв при закладах освіти).

На нараді Н. Бреславська виступила по питанню обговорення нормативної бази щодо музейної справи, детально розглядалося питання про участь у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу», який буде проводитися у навчальному році.

Директором Центру дитячої та юнацької творчості С. Бутенко були надані індивідуальні поради щодо підготовки та участі у конкурсі екскурсоводів та щодо поповнення музеїв чи музейних кімнат пошуковим матеріалом.

Методист Центру І. Торяник запросила вчителів історії, української літератури долучитися разом з дітьми до участі у районному етапі Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» та ознайомила з умовами проведення конкурсів новорічно-різдвяної тематики та запросила до участі у заходах.

Підсумком наради стало те, що усі заклади загальної середньої освіти, на базі яких діють музеї чи музейні кімнати, готуються до участі у конкурсі юних екскурсоводів та участі у новорічних заходах.

24 листопада 2018 року вихованці гуртка «Грація» та «Юні етнографи» і учні Козіївської школи разом з батьками і педагогами відправилися до м. Харкова на екскурсію. Першою зупинкою призначення був Державний Музей природи Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Діти вперше побували у одному із старовинних музеїв Європи. Усім учасникам поїздки було цікаво все: і той факт, що розмах крил у птаха альбатроса 4 метри, і те, що дорослий білий ведмідь, який важить близько 1 тони, народжує малят вагою 200 г, і, до речі, дітвора мала змогу побачити найменшу, за розмірами, пташку в світі – колібрі. У музеї і дорослі, і діти побачили багато цікавих і рідкісних тварин та дізналися про них багато нового.

Деякі діти початкових класів вперше у житті відвідали Харківський державний цирк і красива цікава вистава на льодовій арені зачаровувала глядачів, а лазерне шоу нікого не залишило байдужим до прекрасного. Захоплюючі трюки вправних професіоналів на справжньому льоду, енергійні мавпочки та надзвичайні ведмеді-фігуристи, а також клоуни-акробати під куполом цирку – все це перехоплювало подих.

Подорож запам`яталася малечі надовго, а неймовірні «циркові пригоди» згадували і ділилися враженнями з батьками, повертаючись додому.

 

17 листопада 2018 року, у суботу, вихованці гуртків з педагогами та діти разом з батьками побували на екскурсії у місті Києві. Неймовірно цікавою була оглядова екскурсія по столиці. Незабутні враження отримали і діти, і дорослі під час екскурсії на фабрику ялинкових прикрас, де стали очевидцями справжнього дива. З великим бажанням усі прийняли участь у майстер-класі з розпису майбутнього символа-талісмана 2019 року.

Задоволені, з новорічними, власноруч розписаними іграшками, та сувенірами від фабрики усі відправилися далі в подорож по велетенському місту милуватися його перлинами.

Національний спортивний комплекс «Олімпійський» (раніше – стадіон) справив неочікувані враження на учасників екскурсії. До того ж, на його території знаходиться виставка-музей досягнень братів Кличків, у якому побували учасники поїздки вихідного дня. Ексклюзивні трофеї легендарних чемпіонів, занурення в атмосферу спортивного духу, фільм і ультрасучасне мультимедійне шоу, яке побачили на інтерактивних екранах, можливість одягнути боксерську рукавицю і добряче вдарити по груші – все це підбадьорило, додало масу позитивних емоцій і залишило приємні вражаючі спогади на тривалий час.

Справді, така відпочиваюча і змістовна поїздка зацікавила і стала стимулом до подорожей визначними містами України.

З великим нетерпінням, сповнені енергії і нових сил, діти й дорослі чекатимуть наступних цікавих та захоплюючих подорожей.

      

     


3 листопада 2018 року, у суботу, маючи на меті змістовно відпочити на вихідних, вихованці гуртка «Юні етнографи» разом з батьками, школярі 1 класу Краснокутської гімназії зі своїм учителем Жуковською Р.С. подорожували до міста Харкова. Програма навчально-виховної поїздки була насиченою.

Відвідали етнографічну виставку «Слобожанські мотиви» у Харківському історичному музеї. Під час проведення екскурсії відвідувачі заглибилися в атмосферу старовини та здійснили цікаву подорож у минуле нашого краю. Поряд з цим дізналися про історію виникнення українських костюмів, а також про народний побут, обрядовість і традиційні окраси селянського житла. На згадку про насичену пізнавальну екскурсію усі її учасники охоче сфотографувалися на фоні експозиції.

 

 

  

Відвідали «Майстерню карамелі», де з неабияким задоволенням взяли участь у майстер-класі, створивши власний карамельний шедевр великого розміру. Дітям дуже сподобалося творити з карамельної маси «зірочки», «сердечка», «кружальця».

       

Проїхавши центральною вулицею міста, діти ознайомилися з його історією та побачили найкращі видатні місця Харкова.

З метою екологічного виховання, закінчуючи свою подорож по місту Харкову, усі з великим бажанням відвідали «Фельдман екопарк». Під час екскурсії і дорослі, і діти були приємно вражені красунчиком-левом з левицями, пумою, велетенськими чорними ведмедями та великою різновидністю мавпочок.

Цікава та різноманітна подорож сподобалася і дітям, і батькам. На згадку лишилися різнобарвні осінні фотографії.

      

           

Під час осінніх канікул, 24 жовтня 2018року вихованці гуртка «Фантазія» (кер. Рибка О.М.) Центру дитячої та юнацької творчості відвідали Пархомівський історико-художній музей ім. П.Ф. Луньова, скарбницю цікавих і в той же час рідкісних та унікальних матеріалів, пам’яток історії, культури. Тільки тут, в музеї, можна побачити унікальні твори, які вражають талантом творців, точністю виконання і майстерністю. Експонати представлені в колекції музею, розширюють сталі уявлення про межі людських можливостей.

Дитина – це дуже захоплива особистість. Вона легко поглинає нові знання, якщо вони подані в цікавій формі.

Музей - це одне з тих місць, де діти можуть поєднати приємне з корисним.

Відомо, що діти запам’ятовують тільки те, що пройшло через їх руки, або те, що викликало яскраві емоції. А інша інформація, навіть цікава, через 12 тижнів назавжди зникає з пам’яті дітей. Саме в музеї схильні до творчості та обдаровані навчаються без примусу, виявляють свої здібності, мислять креативно.

День був холодний, а на серці було тепло. Усі відвідувачі музею залишилися в захваті , за що дуже вдячні працівникам музею!

 

     

 

6 жовтня 2018 року відбулася екскурсійна поїздка до м. Києва, під час якої вихованці гуртків, батьки та педагоги відвідали визначні місця Київщини.

Цікава екскурсія розпочалася з відвідування Національного парку «Межигір`я», під час якої на території з неперевершеним ландшафтним дизайном учасники екскурсії ознайомилися з рідкісними деревами і кущами. Побачили надзвичайно привабливий парк із створеними людськими руками штучними озерами, що є одним з безлічі мальовничих куточків Межигір`я та розташований на високому правому березі Дніпра. Все це лишило купу прекрасних вражень не тільки у дітей, а й у дорослих та педагогів.

Осіння тепла погода, незабутні враження від екскурсії по Межигір`ю створили позитивний настрій і нестримне бажання відвідати визначні місця Києва: це і Михайлівський Золотоверхий монастир, Володимирівський собор, Андріївський узвіз, а також пам’ятник легендарним засновникам міста – Кию, Щеку, Хориву і Либіді.

З метою патріотичного виховання відвідали Національний музеї історії України у Другій світовій війні, у якому на сьогодні створені експозиції, що поєднують теперішні військові дії і ІІ Світову війну. У дорослих щеміло серце від побачених експозицій й розчулила до сліз розповідь про жахливі події війни. Усіх вразила виставка воїнів-героїв АТО. Допитливі діти та дорослі слухали незвичайно жахливі розповіді екскурсовода про війну, пригадували своїх дідусів і бабусь, які розповідали також про ті важкі часи.

Як проїхати повз Києво-Печерської лаври?! Зрозуміло, що учасники насиченої змістом екскурсії також відвідали і одну із найбільших християнських центрів-святинь України. Почули неймовірні вечірні дзвони Великої Лаврської дзвіниці, висота якої становить 96,5 м.

А ось і настав час для прогулянки по красивому Хрещатику, де діти, захоплені красою і масою позитивних вражень, відпочивали й смакували смачними стравами в улюблених кафе. Збираючись додому, милувалися яскравими вечірніми вогнями велетенської столиці.

      

     

 

Участь вихованців гуртків «Талісман»( кер.Касяненко А.М.) та  «Каблучок» (кер. Тимченко О.І.) Краснокутського ЦДЮТ у Слобожанському ярмарку.

 

 

З 21 по 24 вересня діти, вихованці гуртків, разом з батьками та педагогами чудово відпочивали у м. Одеса та смт. Затока.

Упродовж насиченої пізнавальної навчально-виховної екскурсії відвідали Білгород-Дністерську фортецю, історико-архітектурну пам`ятку XІІІ- XV століть .

Під час морської прогулянки на катері насолоджувалися красотою Одеси зі сторони моря.

Поряд з цим побували у найкрасивішому Одеському національному академічному театрі опери й балету.

Найбільше вразила історія міста Одеси, стародавні легенди про неї та визначні місця, з якими ознайомила екскурсовод.

На березі Чорного моря діти відпочивали, купалися, оздоровлюючи себе та набираючись сил на цілий навчальний рік.

Втомлені, але щасливі, на позитивній ноті учасники екскурсії поверталися додому.

   

Участь у обласному педагогічному форумі

lorem

Оздоровлення 2018

27 липня 2018 року вихованці гуртків «Мій рідний край» і «Краєзнавство» разом з батьками та педагогами вирушили на дружній відпочинок до Чорноморського узбережжя. Дітей гостинно зустріло маленьке мальовниче селище Лазурне Херсонської області, що отримало свою назву завдяки кришталево чистій морській воді та розташоване у заповідній зоні острова Джиралгач. Протягом всього відпочинку діти купалися, засмагали, будували піщані палаци, каталися на водяних «бананах», насолоджувалися вечірніми прогулянками по набережній селища та територією озелененої за

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Корисні посилання
 • Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області
 • Нова українська школа
 • Міністерство освіти і науки України
 • Департамент науки i освiти Харківської обласної державної адміністрації
 • Харківська академія неперервної освіти
 • Краснокутська районна державна адміністрація
 • Краснокутська районна рада
 • Краснокутський ПАЛ
 • Освітній портал ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА
 • Друзі сайту

  Copyright MyCorp © 2019
  uCoz