Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.09.2019, 08:42

Краснокутський центр дитячої та юнацької творчості

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини

5 вересня у приміщенні Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості відбулося засідання педагогічної ради. Було розглянуто питання про організацію освітнього процесу у закладі у 2019/2020 навчальному році, погодження планів роботи на 2019/2020 навчальний рік, з охорони праці, та організацію інклюзивного навчання у позашкільному закладі.

Видатний письменник А. Сухомлинський писав, що «…дитина за своєю природою – допитливий дослідник, відкривач світу. Так нехай перед нею відкривається чудовий світ у живих фарбах, яскравих і трепетних звуках, у казці і грі, у власній творчості, у прагненні робити добро людям. Через казку, фантазію, гру, через неповторну дитячу творчість – вірна дорога до серця дитини». 

  

30 серпня у приміщенні Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості відбулася нарада з питання залучення дітей з особливими освітніми потребами до навчання у гуртках Центру. Розглянуто питання щодо заохочення та охоплення цих дітей позашкільною діяльністю. Плануємо спільну співпрацю та розраховуємо, що заняття у гуртках допоможуть їм всебічно розвиватися та розширюватимуть світогляд.

 

 

            

18 червня 2019 рокудиректор Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості С. Бутенко відвідала обласний семінар-практикум для директорів закладів позашкільної освіти у місті Балаклія на базі двох з кращих позашкільних закладів Харківської області: Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості та Балаклійська станція юних натуралістів.

Колектив вихованців Балаклійського центру дитячої та юнацької творчості у яскравих національних костюмах зі щирими посмішками гостинно зустрічав учасників семінару на порозі щойно відремонтованого та красиво озелененого закладу.

Зайшовши до ЦДЮТ, усі мали змогу у фойє переглянути виставку «Творчість. Пошук. Здобутки». Потім, розділившись по підгрупах, піднялися до спеціально облаштованих кабінетів, де взяли участь у майстер-класі «Цікаві факти про петриківський розпис»: заздалегідь підготовлені заготовки необхідно було оздобити петриківським розписом. А друга підгрупа директорів позашкільних навчальних закладів створювали шедеври живопису за темою «Волошкове поле». Поряд з цим велике позитивне враження справив дизайн цієї кімнати для занять вихованців з образотворчого мистецтва: стіни прикрашені роботами дітей і педагогів з різних технік малювання, а нові придбані мольберти надихали, створювали гарний настрій і підбадьорювали до виконання творчих завдань.

Інтегроване заняття «Діти України з піснею в душі» кращих вокально-естрадних дитячих колективів ненав'язливо змусило відкинути всі думки з голови і поринути у світ музики, спокою та душевних приємних відчуттів. А танок педагогів у красивих костюмах справив неабияке враження на учасників обласного семінару.

Переїхавши до Балаклійської станції юних натуралістів, побували на території унікального позашкільного навчально-виховного закладу еколого-натуралістичного напрямку: двоповерховабудівля з власною ділянкою, на території якої побудовано 40 літніх вольєрів та 20
зимових вольєрів, теплиця, парники, 5 водойм для водоплавних птахів,
квітники, дендропарк, власнийприродно-краєзнавчий музей.
Цеєдинийпозашкільний заклад в Харківськійобласті, на базі
якогодіє зоопарк. В ньомузібрано 36 видівекзотичнихтварин: страуси,
павичі, фазани, лебеді (шипуни, чорні), журавлістепові, екзотичні качки
(мандаринки, каролінки, огарі, галагази), єнот, шуліка і т. ін.

Корисно і цікаво проведений час у м. Балаклія залишив приємні спогади і моменти, які необхідно взяти до уваги.

   

Сьогодні, 31 травня, на Краснокутщині відбулося районне свято «За день до літа»!, приурочене Міжнародному дню захисту дітей.

Педагогічний колектив Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості створив дивовижну маленьку позашкільну країну краси із запахом духмяних польових трав й квітів, творчості з організованим проведенням майстер-класів різних тематик, дитячих посмішок від отриманих позитивних емоцій. Усі відвідувачі мали змогу помилуватися виставками кращих робіт вихованців гуртків Центру та учнів закладів загальної середньої освіти, переглянути фотовиставку «Щасливе дитинство», та по фотографуватися на фоні фотозони, що вабила запахом свіжоскошеної трави, яскравим банером та красою весняних квітів.

Очі світилися від побаченого, а руки не тільки усіх присутніх, а й також гостей свята могли попрацювати. Адже безліч майстер-класів, які проводили керівники гуртків Центру та вихователі дитячих таборів спільно з дітьми, надали змогу бажаючим обрати справу до душі і самому виготовити цікавий сувенір, яскраву іграшку, креативний експонат, казковий віночок, ба, навіть, подаруночок для близької чи рідної людини.

Що може бути кращим, аніж проводити час разом і бачити щасливу дитячу посмішку?

 

 

 

Участь вихованців гуртка «Натхнення» (кер.Рупета О.І.) у святі Останнього дзвоника

                                     

                                                                                                                                                  

23 травня 2019 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулось засідання обласної ради керівників закладів позашкільної освіти. Від Краснокутського району участь у засіданні прийняла директор Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості Бутенко Світлана Вікторівна, яка виступила з доповіддю:

"Національно-патріотичне виховання у діяльності позашкільників та учнівської молоді Краснокутщини".

 

Участь педагогів ЦДЮТ у нараді-семінарі для директорів таборів з денним перебуванням

  

  

  

  

Участь вихованців ЦДЮТ у танцювальному флешмобі

«Вишиванку одягаймо – Україну об’єднаймо»

 

  

 

Участь педагогів та вихованців Центру у районному фестивалі "Великодні дзвонять дзвони"

   

Виставка дитячих виробів «Українська Великодня писанка» в Краснокутському ЦДЮТ

 

  

 

24 березня 2019 року на базі Краснокутського районного Будинку культури відбувся щорічний районний творчий фестиваль «Таланти твої, Краснокутщино!».

Мета фестивалю: підтримка талановитих та обдарованих дітей, які займаються різними жанрами аматорського мистецтва; сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей та естетичного виховання дітей шляхом залучення до художньої творчості.

До демонстрації своїх творчих досягнень, художнього смаку, навичок та здібностей долучилися і вихованці хореографічних та танцювальних гуртків Центру. Це і «Грація»( кер. Вꞌюнник Н.О.), і «Натхнення» (кер. Рупета О.І.), а також і «Каблучок» (кер. Тимченко О.І.).

Теоретичні й практичні навички у своїй творчій діяльності серед різнобарвного колориту танців і пісень вміло продемонстрували жартівливим танком «Грицю» вихованці гуртка «Грація», який сподобався як журі, так і глядацькій залі. Як результат – отримали грамоту переможця районного творчого фестивалю.

 

      

Серед подяк, оголошених творчим колективам за участь у районному фестивалі, заслужено отримали подяку і вихованці молодшої та середньої вікових категорій танцювального колективу «Натхнення» за танок «Україна-вишиванка» та «Тече вода».

 

      

Музика є ефективним засобом стимулювання соціального розвитку дітей. Адже, займаючись різними жанрами аматорського мистецтва, розвивається їх мовлення, пам'ять і фантазія.

«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості», - говорив В.О.Сухомлинський.

 

 

10 березня, на центральній площі Краснокутська відбулося народне гуляння – відзначили Масляну. Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту.

З Масляною всіх присутніх привітали голова Краснокутської райдержадміністрації Олексій Белоцький та почесний гість голова Коломацької райдержадміністрації Сергій Яцюк.

Учасники заходу мали змогу пригоститися запашними млинцями, узваром, смачними варениками. Крім того, гостей свята розважали творчі колективи Краснокутщини. До них долучилися і вихованці середньої групи хореографічного гуртка ЦДЮТ «Натхнення» (керівник Рупета О.І.). Усі бажаючі мали змогу переглянути 2 композиції у виконанні цього творчого колективу: «Тече вода», «Масляна».

   

 

7 березня 2019 року у приміщенні Краснокутського РБК відбулося районне свято, присвячене Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

На захід були запрошені представники колективів районних організацій. Почесними гостями свята були перший заступник голови Краснокутської райдержадміністрації Олена Губарєва, заступник голови райдержадміністрації Юрій Кузуб, голова районної ради М.П. Нікітенко та депутат Харківської обласної ради Т. Біловол. Вони вітали усіх присутніх у залі теплими словами і приємними сюрпризами. До участі у святковому концерті долучилися і наші керівники гуртків центру: це і Н.О. В`юнник, і вокальний гурт «Талісман». А у фойє вихованці гуртків (керівник Момот Н.В., Степанова В.О.), вони ж чарівні юнаки, дарували усім жінкам квіти.

Вкотре цікавим сюрпризом, що створило піднесений настрій, стало те, що дружній колектив Центру разом із майстрами-педагогами, заздалегідь готуючись до свята, красиво прикрасили фойє районного Будинку культури. Весняні букети, кольорові фото, паперові квіти з багатокольорової гами, природного матеріалу милували очі здивованих і вражених гостей заходу. Плюс той цікавий момент, що природнім зеленим кольором вабили у власноруч створених креативних ящичках заздалегідь пророщені пшениця, і ячмінь, і квасоля. Вражаючу атмосферу весни своєю зеленню створювали і пророщені гілочки вишні, верби, берези, бузку, а аромат малини й чорної смородини можна було почути, підійшовши до цих живих букетів. Поряд з цим весела і тематична музика, що лунала у фойє, ще більше піднімала святковий настрій.

На фоні весняної гармонійно підібраної палітри кольорів, власноруч створених мальовничих панно бажаючі фотографувалися на згадку. І на веб-сайтах, сторінках Facebook усі мали змогу бачити задоволені посмішки

жінок.

Дякуємо і гордимося дружнім талановитим колективом педагогів, який доклав значних зусиль, створюючи своїми чарівними і ніжними руками красу, якою любувалися всі жителі Краснокутщини.

  

  

  Обласний семінар-практикум за темою «Сучасні підходи до навчання і виховання в закладі позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму в умовах реформування освіти»

27 лютого 2019 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний семінар-практикум за темою «Сучасні підходи до навчання і виховання в закладі позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму в умовах реформування освіти». Від Краснокутського району участь у семінарі прийняла директор Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості Бутенко Світлана Вікторівна.

Мета заходу – підвищення рівня професійної майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти, обмін досвідом роботи з еколого-натуралістичного напряму.

Семінар розпочала Овелян Вікторія Керопівна - завідувач еколого-натуралістичного відділу КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості». Звернула увагу на формування екологічної культури особистості, відповідальності за збереження природного середовища перед майбутніми поколіннями, активізацію пізнавальної, творчої та трудової діяльності учнівської молоді, що є основними завданнями керівників гуртків еколого-натуралістичного напряму у роботі зі своїми вихованцями.

Ярошенко Ольга Іванівна, методист інформаційно-методичного відділу обласного позашкільного закладу, по ходу проведення семінару неодноразово наголошувала про необхідність безпосередньої співпраці з лісництвами у своїй місцевості, про організацію екскурсій та навчальної практики. Зазначила, що ведення спостережень, опис різних процесів на території лісництва, допомога його працівників у наданні матеріалу по питанню написання науково-дослідницьких робіт надає можливість широко використовувати місцевий матеріал у навчальній діяльності.

Досвідом роботи на теми «Впровадження моделі національне-патріотичне виховання в гуртках еколого-натуралістичного спрямування» і «Створення умов для розвитку STEM технологій в практиці закладу позашкільної освіти” поділилися відповідно Рогаліна Наталія Миколаївна, завідувач відділу організаційно-масової роботи КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості № 4 Харківської міської ради» та Меднікова Людмила Петрівна, заступник директора з науково-методичної роботи Красноградського районного центру дитячої та юнацької творчості Красноградської державної адміністрації.

Вікторія Щур, президент ГО «Здорове людство», ознайомила усіх учасників семінару-практикуму із Всеукраїнським соціально-освітнім волонтерським проектом «Здоров`я. Вибір кожного» з профілактики ВІЛ/СНІДу та онкозахворювань і запропонувала залучитися до участі.

Брезгунова Ольга Олександрівна, старший викладач ХНУ ім. В.Н. Каразіна, надавала методичні поради щодо участі у Всеукраїнських та міжнародних програмах, акціях та проектах з орнітології.

Закінчила роботу обласного семінару-практикуму, поділившись досвідом роботи та надавши методичні рекомендації щодо участі в конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна», Шапошнік Світлана Миколаївна, керівник гуртка «Флористика» еколого-натуралістичного відділу обласного позашкільного закладу.

Цікаві презентації, змістовний досвід роботи позашкільних закладів Харківської області надали змістовні й необхідні знання для організації цікавої роботи з еколого-натуралістичного напряму.

 

Участь  у XІІІ Всеукраїнській  філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід…»

21 лютого 2019 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбулося урочисте відкриття XІІІ Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід…».

Метою конференції є розвиток творчої особистості, формування філософської культури старшокласників; залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи з питань філософії, історії, краєзнавства.

У конференції взяв участь і вихованець гуртка соціально-реабілітаційного напряму Краснокутського ЦДЮТ «Я – лідер» Бреславський Микола, який виступив з доповіддю «Сенс життя у поглядах сучасної молоді». Варто зазначити, що Микола зауважив на тому, що «…в умовах глобалізації суспільства занадто мало уваги приділяється психологічним проблемам, проблемам особистості…І, якщо дівчині чи юнаку не допомогти віднайти свій, особливий шлях, то вони, розчарувавшись у житті, добровільно від нього відмовляться…». Розповідаючи аудиторії про свої власні роздуми щодо сенсу життя, наприкінці доповіді зазначив: «Моя філософія, мій сенс життя – просто творити добро. Що б ти не мав, ким би ти не був – кожен з нас здатен зробити світ кращим. Це можуть бути багатомільйонні меценатські програми, а може бути просто добра усмішка. І навіть розміри не є важливими – перед Богом-бо всі рівні».

  

Участь вихованців центру дитячої та юнацької творчості у ІV обласному святі-фестивалі дитячих фольклорних колективів «Щедрий вечір»

 

 

У Центрі тривають виставки новорічно-різдвяної тематики: конкурс творчих робіт «Новорічна композиція»,

виставка «Різдвяна писанка»,виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж» та виставка – конкурс «Український сувенір»

 

Початок довгоочікуваних шкільних зимових канікул цього року розпочався традиційно з відвідування Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості.  29 грудня 2018 року, незважаючи на зимові примхи природи,  відбулася навчально-виховна поїздка до міста Харкова, у якій взяли участь вихованці гуртків «Юні дослідники-краєзнавці» (кер. Бутенко С.В.), «Незабудки» (кер. Степанова В.О.).

На порозі обласного палацу дитячої та юнацької творчості гостей зустрічали дітлахи-вихованці гуртків обласного позашкільного закладу у красивих карнавальних костюмах. Казково прикрашене фойє Палацу заманливо вабило до себе сфотографуватися усіх бажаючих. Святкове дійство з казковими персонажами навколо новорічно

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Корисні посилання
 • Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області
 • Нова українська школа
 • Міністерство освіти і науки України
 • Департамент науки i освiти Харківської обласної державної адміністрації
 • Харківська академія неперервної освіти
 • Краснокутська районна державна адміністрація
 • Краснокутська районна рада
 • Краснокутський ПАЛ
 • Освітній портал ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА
 • Друзі сайту

  Copyright MyCorp © 2019
  uCoz