Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 22.03.2019, 00:50

Краснокутський центр дитячої та юнацької творчості

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини

10 березня, на центральній площі Краснокутська відбулося народне гуляння – відзначили Масляну. Масляна є одним з найстаріших свят слов'янських народів. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту.

З Масляною всіх присутніх привітали голова Краснокутської райдержадміністрації Олексій Белоцький та почесний гість голова Коломацької райдержадміністрації Сергій Яцюк.

Учасники заходу мали змогу пригоститися запашними млинцями, узваром, смачними варениками. Крім того, гостей свята розважали творчі колективи Краснокутщини. До них долучилися і вихованці середньої групи хореографічного гуртка ЦДЮТ «Натхнення» (керівник Рупета О.І.). Усі бажаючі мали змогу переглянути 2 композиції у виконанні цього творчого колективу: «Тече вода», «Масляна».

   

 

7 березня 2019 року у приміщенні Краснокутського РБК відбулося районне свято, присвячене Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

На захід були запрошені представники колективів районних організацій. Почесними гостями свята були перший заступник голови Краснокутської райдержадміністрації Олена Губарєва, заступник голови райдержадміністрації Юрій Кузуб, голова районної ради М.П. Нікітенко та депутат Харківської обласної ради Т. Біловол. Вони вітали усіх присутніх у залі теплими словами і приємними сюрпризами. До участі у святковому концерті долучилися і наші керівники гуртків центру: це і Н.О. В`юнник, і вокальний гурт «Талісман». А у фойє вихованці гуртків (керівник Момот Н.В., Степанова В.О.), вони ж чарівні юнаки, дарували усім жінкам квіти.

Вкотре цікавим сюрпризом, що створило піднесений настрій, стало те, що дружній колектив Центру разом із майстрами-педагогами, заздалегідь готуючись до свята, красиво прикрасили фойє районного Будинку культури. Весняні букети, кольорові фото, паперові квіти з багатокольорової гами, природного матеріалу милували очі здивованих і вражених гостей заходу. Плюс той цікавий момент, що природнім зеленим кольором вабили у власноруч створених креативних ящичках заздалегідь пророщені пшениця, і ячмінь, і квасоля. Вражаючу атмосферу весни своєю зеленню створювали і пророщені гілочки вишні, верби, берези, бузку, а аромат малини й чорної смородини можна було почути, підійшовши до цих живих букетів. Поряд з цим весела і тематична музика, що лунала у фойє, ще більше піднімала святковий настрій.

На фоні весняної гармонійно підібраної палітри кольорів, власноруч створених мальовничих панно бажаючі фотографувалися на згадку. І на веб-сайтах, сторінках Facebook усі мали змогу бачити задоволені посмішки

жінок.

Дякуємо і гордимося дружнім талановитим колективом педагогів, який доклав значних зусиль, створюючи своїми чарівними і ніжними руками красу, якою любувалися всі жителі Краснокутщини.

  

  

  Обласний семінар-практикум за темою «Сучасні підходи до навчання і виховання в закладі позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму в умовах реформування освіти»

27 лютого 2019 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний семінар-практикум за темою «Сучасні підходи до навчання і виховання в закладі позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму в умовах реформування освіти». Від Краснокутського району участь у семінарі прийняла директор Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості Бутенко Світлана Вікторівна.

Мета заходу – підвищення рівня професійної майстерності педагогічних працівників закладів позашкільної освіти, обмін досвідом роботи з еколого-натуралістичного напряму.

Семінар розпочала Овелян Вікторія Керопівна - завідувач еколого-натуралістичного відділу КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості». Звернула увагу на формування екологічної культури особистості, відповідальності за збереження природного середовища перед майбутніми поколіннями, активізацію пізнавальної, творчої та трудової діяльності учнівської молоді, що є основними завданнями керівників гуртків еколого-натуралістичного напряму у роботі зі своїми вихованцями.

Ярошенко Ольга Іванівна, методист інформаційно-методичного відділу обласного позашкільного закладу, по ходу проведення семінару неодноразово наголошувала про необхідність безпосередньої співпраці з лісництвами у своїй місцевості, про організацію екскурсій та навчальної практики. Зазначила, що ведення спостережень, опис різних процесів на території лісництва, допомога його працівників у наданні матеріалу по питанню написання науково-дослідницьких робіт надає можливість широко використовувати місцевий матеріал у навчальній діяльності.

Досвідом роботи на теми «Впровадження моделі національне-патріотичне виховання в гуртках еколого-натуралістичного спрямування» і «Створення умов для розвитку STEM технологій в практиці закладу позашкільної освіти” поділилися відповідно Рогаліна Наталія Миколаївна, завідувач відділу організаційно-масової роботи КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості № 4 Харківської міської ради» та Меднікова Людмила Петрівна, заступник директора з науково-методичної роботи Красноградського районного центру дитячої та юнацької творчості Красноградської державної адміністрації.

Вікторія Щур, президент ГО «Здорове людство», ознайомила усіх учасників семінару-практикуму із Всеукраїнським соціально-освітнім волонтерським проектом «Здоров`я. Вибір кожного» з профілактики ВІЛ/СНІДу та онкозахворювань і запропонувала залучитися до участі.

Брезгунова Ольга Олександрівна, старший викладач ХНУ ім. В.Н. Каразіна, надавала методичні поради щодо участі у Всеукраїнських та міжнародних програмах, акціях та проектах з орнітології.

Закінчила роботу обласного семінару-практикуму, поділившись досвідом роботи та надавши методичні рекомендації щодо участі в конкурсі з квітникарства та ландшафтного дизайну «Квітуча Україна», Шапошнік Світлана Миколаївна, керівник гуртка «Флористика» еколого-натуралістичного відділу обласного позашкільного закладу.

Цікаві презентації, змістовний досвід роботи позашкільних закладів Харківської області надали змістовні й необхідні знання для організації цікавої роботи з еколого-натуралістичного напряму.

 

Участь  у XІІІ Всеукраїнській  філософській історико-краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід…»

21 лютого 2019 року в Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна відбулося урочисте відкриття XІІІ Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід…».

Метою конференції є розвиток творчої особистості, формування філософської культури старшокласників; залучення учнівської молоді до науково-дослідницької роботи з питань філософії, історії, краєзнавства.

У конференції взяв участь і вихованець гуртка соціально-реабілітаційного напряму Краснокутського ЦДЮТ «Я – лідер» Бреславський Микола, який виступив з доповіддю «Сенс життя у поглядах сучасної молоді». Варто зазначити, що Микола зауважив на тому, що «…в умовах глобалізації суспільства занадто мало уваги приділяється психологічним проблемам, проблемам особистості…І, якщо дівчині чи юнаку не допомогти віднайти свій, особливий шлях, то вони, розчарувавшись у житті, добровільно від нього відмовляться…». Розповідаючи аудиторії про свої власні роздуми щодо сенсу життя, наприкінці доповіді зазначив: «Моя філософія, мій сенс життя – просто творити добро. Що б ти не мав, ким би ти не був – кожен з нас здатен зробити світ кращим. Це можуть бути багатомільйонні меценатські програми, а може бути просто добра усмішка. І навіть розміри не є важливими – перед Богом-бо всі рівні».

  

Участь вихованців центру дитячої та юнацької творчості у ІV обласному святі-фестивалі дитячих фольклорних колективів «Щедрий вечір»

 

 

У Центрі тривають виставки новорічно-різдвяної тематики: конкурс творчих робіт «Новорічна композиція»,

виставка «Різдвяна писанка»,виставка юних природоохоронців «Зимовий вернісаж» та виставка – конкурс «Український сувенір»

 

Початок довгоочікуваних шкільних зимових канікул цього року розпочався традиційно з відвідування Харківського обласного палацу дитячої та юнацької творчості.  29 грудня 2018 року, незважаючи на зимові примхи природи,  відбулася навчально-виховна поїздка до міста Харкова, у якій взяли участь вихованці гуртків «Юні дослідники-краєзнавці» (кер. Бутенко С.В.), «Незабудки» (кер. Степанова В.О.).

На порозі обласного палацу дитячої та юнацької творчості гостей зустрічали дітлахи-вихованці гуртків обласного позашкільного закладу у красивих карнавальних костюмах. Казково прикрашене фойє Палацу заманливо вабило до себе сфотографуватися усіх бажаючих. Святкове дійство з казковими персонажами навколо новорічної ялинки у великому залі Палацу, цікава інтермедія, виступи кращих хореографічних колективів створили приємну атмосферу та піднесений новорічний настрій. Казкові персонажі подарували дітям цікаву виставу «Новорічні пригоди», яку вони переглянули з величезним задоволенням.

Найкращі роботи вихованців гуртків Харківщини на виставках новорічних композицій «Зимовий вернісаж» та «Новорічна композиція» вразили цікавими ідеями та своєю надзвичайною креативністю. А ще позитивних емоцій учасники екскурсії додали собі і під час прогулянки центральною площею міста Харкова з розташованими різноманітними красивими локаціями, де дітвора відвідала казковий будиночок Діда Мороза. Своєю висотою і вражаючою красою дивувала найвища в Україні новорічно-казкова прикрашена ялинка та цікаві казкові композиції навколо неї, які світилися неймовірними вогниками.

Щоб придбати святкові подарунки для рідних і батьків, учасники поїздки відвідали торговельно-розважальний центр «РОСТ», де розважилися у ігровій кімнаті, а заодно і прогулялися багатоповерховим прикрашеним торгівельним комплексом, милувалися святково прикрашеними вітринами, а позитивна музика створювала піднесений настрій.

На цьому дива не завершилися: нова казкова льодова вистава «Новорічні дива» у цирку вразила чудовими майстерними номерами: ведмеді, мавпочки, собаки та котики,  Дід Мороз зі Снігуронькою, акробати, жонглери та гімнасти надавали усім глядачам можливість відчути новорічний настрій.

Така цікава програма для гостей цього вихідного дня мала неабияке значення напередодні Нового року. Пізнавальний та насичений день залишив приємні враження у дітей, а фото на згадку нагадуватимуть про таку змістовну і цікаву поїздку до міста Харкова.

 

 

22 грудня 2018 року відбулася навчально-виховна поїздка до міста Харкова, у якій взяли участь вихованці гуртків «Юні дослідники-краєзнавці» (кер. Бутенко С.В.), «Лідер-патріот» (кер. Кісільова Т.В.). Для бажаючих вихідні виявилися насиченими пізнавальним змістом разом з відпочинком. Завітавши до естетично прикрашеного новорічного ТРЦ «Французький бульвар», діти мали змогу покататися на ковзанах по велетенському катку і подивитися 3-D фільм «Spidermаn» у сучасному кінозалі.

        

Після такого цікавого відпочинку учасники екскурсії переїхали до найбільшого недержавного арт-майданчикаСхідної України - галереї «АВЕК»(«FeldmanFamilyMuseum»). З метою ознайомлення дітей з творами мистецтва різних епох і народів, виховання молоді у дусі толерантності й патріотизму, а також підтримання юних і зрілих талановитих майстрів усі бажаючі переглянули колекції великих ткацьких полотен, на яких зображено культуру українського народу. Фахівці-екскурсоводи роз`яснили техніку створення цих ткацьких килимів.

          

Починаючи з другої половини грудня у Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості, діють виставки новорічно-різдвяних композицій «Зимовий вернісаж» та «Новорічна композиція», які складаються з експонатів власноруч виготовлених дітьми позашкільних закладів міста Харкова та області. Звісно, що учасники навчально-виховної поїздки вихідного дня також і сюди завітали, де їх гостинно зустрічали педагоги обласного Палацу. Дітвора і педагогибули в захваті від прекрасних загадкових і креативних виробів і, до того ж мали «живе спілкування» зі своїми однолітками, під час якого ділилися своїми враженнями від побаченого, ідеями та задумами. Декотрі, більш допитливі, серед безлічі новорічних виробів вишукали поробки вихованців гуртків Краснокутщини.

                 

На завершення цікавої поїздки діти із великим задоволенням відпочили на центральній площі міста Харкова і біля незрівнянно красивої найвищої ялинки України зробили фото на згадку. Святкова музика і піднесений новорічний настрій додали позитиву перед новорічними святами. Ця подорож запам`ятається позитивними емоціями і дітям, і педагогам, адже протягом одного дня побачили й пізнали багато цікавого, яскравого і нового.

У Краснокутському центрі дитячої та юнацької творчості багато років поспіль із дітьми працює талановита майстриня, що вміло створює пластилінові «дива» - Надія Олександрівна Даудова, керівник гуртка «Юні українознавці». Її картини презентувалися на виставках у місті Харкові (історичному музеї) та Пархомівському історико-художньому музеї. У 2016 році руками обдарованих дітей створено пластилінову картину «Перлини Краснокутщини», а до святкового ювілею Краснокутського району, у серпні 2018 року, разом зі своїми вихованцями мисткиня підготувала нову картину з пластиліну «Села й селища Краснокутського району», показавши наскільки рідний край гостинний, щедрий і багатий.

Головою Краснокутської районної державної адміністрації О.О. Белоцьким ініційовано створення найбільшої карти району. 31 серпня 2018 року відбулася урочиста процедура фіксування рекорду України в номінації «Найбільша карта району, викладена яблуками». Унікальність цієї карти, яка розташувалась на майданчику перед літаком у центрі Краснокутська, полягає в тому, що кількість яблук на ній відповідає кількості мешканців нашого району – 28,5 тисяч.

Вихованці гуртків «Образотворче мистецтво» (керівник Курман Л.І.), готуючись до 95-ї річниці від дня заснування Краснокутщини, продовжили розвивати таку тематику і зайнялися дослідженням та вивченням того, які саме сільськогосподарські культури в області садівництва та овочівництва вирощують у нашому регіоні. Тому до великого свята було створено карту, на якій села й селища були позначені тією продукцією, яку виготовляють у відповідній місцевості. З допомогою правильно підібраної гармонійної палітри кольорів акварелі діти з керівником на святі майже повністю відобразили карту району. Закінчувати незавершену картину допомагала сама губернатор Харківської області Ю.О. Світлична разом з почесними гостями.

Така ідея зацікавила багатьох на районному святі: і дорослих, і дітей. І вихованці гуртка «Пізнаємо рідний край» (Помінчук О.Г.) також підхопили ідею - й у листопаді створили карту-схему рідної Краснокутщини, де кожна місцевість рідного краю викладена відповідними чи то зерновими, чи то бобовими культурами, тими, які вирощують у селі чи селищі нашого району. Ця картина поповнила екологічний куточок.

 Незвичні креативні роботи у складі експозицій дитячих виробів, що прикрашають постійні виставки Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості, ненав`язливо затримують біля себе погляди наших відвідувачів та гостей.

 

   

29 листопада делегація позашкільників від Краснокутського району приймала участь у V обласному Форумі педагогічних працівників закладів позашкільної освіти, присвячений 100-річчю позашкільної освіти в Україні, який відбувся у приміщенні Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Під час роботи Форуму розглядалися вагомі питання про здобутки та перспективи позашкільної освіти Харківщини. У рамках заходу проводилася обласна виставка робіт педагогічних працівників закладів позашкільної освіти Харківської області. Від Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості було представлено власну творчу роботу Ольги Миколаївни Рибки «Дідух – надія на майбутнє…). Дана робота показала усім учасникам Форуму, що країна, в якій ми живемо, багата на врожаї, а, значить, є надія на добре майбутнє української землі. Держава і надалі розквітатиме з такими золотими руками хліборобів і їх вкладеною душею у таку важку і важливу справу.

У рамках заходу відзначено педагогічних працівників закладів позашкільної освіти відзнаками Міністерства освіти і науки України та Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Учасників Форуму привітали творчі колективи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», Заслужений артист України Ян Костирко, директор Богодухівського будинку дитячої та юнацької творчості Наталія Тронько зі своєю вихованкою Владиславою Бондаренко.

 
 

 

27 листопада 2018 року на базі Краснокутської гімназії за участю методиста відділу освіти Краснокутської РДА Бреславської Н.Г., директора Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості Бутенко С.В. і методиста Центру Торяник І.В. відбулася нарада по питаннях обговорення діяльності музеїв та музейних кімнат при закладах освіти та про організацію й підготовку до «проведення Всеукраїнського огляду музеїв при закладах освіти» (лист ДНІО від 22.10.2018 № 01-32/5034 про проведення обласного етапу Всеукраїнського огляду музеїв при закладах освіти).

На нараді Н. Бреславська виступила по питанню обговорення нормативної бази щодо музейної справи, детально розглядалося питання про участь у Всеукраїнському конкурсі екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу», який буде проводитися у навчальному році.

Директором Центру дитячої та юнацької творчості С. Бутенко були надані індивідуальні поради щодо підготовки та участі у конкурсі екскурсоводів та щодо поповнення музеїв чи музейних кімнат пошуковим матеріалом.

Методист Центру І. Торяник запросила вчителів історії, української літератури долучитися разом з дітьми до участі у районному етапі Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» та ознайомила з умовами проведення конкурсів новорічно-різдвяної тематики та запросила до участі у заходах.

Підсумком наради стало те, що усі заклади загальної середньої освіти, на базі яких діють музеї чи музейні кімнати, готуються до участі у конкурсі юних екскурсоводів та участі у новорічних заходах.

24 листопада 2018 року вихованці гуртка «Грація» та «Юні етнографи» і учні Козіївської школи разом з батьками і педагогами відправилися до м. Харкова на екскурсію. Першою зупинкою призначення був Державний Музей природи Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Діти вперше побували у одному із старовинних музеїв Європи. Усім учасникам поїздки було цікаво все: і той факт, що розмах крил у птаха альбатроса 4 метри, і те, що дорослий білий ведмідь, який важить близько 1 тони, народжує малят вагою 200 г, і, до речі, дітвора мала змогу побачити найменшу, за розмірами, пташку в світі – колібрі. У музеї і дорослі, і діти побачили багато цікавих і рідкісних тварин та дізналися про них багато нового.

Деякі діти початкових класів вперше у житті відвідали Харківський державний цирк і красива цікава вистава на льодовій арені зачаровувала глядачів, а лазерне шоу нікого не залишило байдужим до прекрасного. Захоплюючі трюки вправних професіоналів на справжньому льоду, енергійні мавпочки та надзвичайні ведмеді-фігуристи, а також клоуни-акробати під куполом цирку – все це перехоплювало подих.

Подорож запам`яталася малечі надовго, а неймовірні «циркові пригоди» згадували і ділилися враженнями з батьками, повертаючись додому.

 

17 листопада 2018 року, у суботу, вихованці гуртків з педагогами та діти разом з батьками побували на е<

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Корисні посилання
 • Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області
 • Нова українська школа
 • Міністерство освіти і науки України
 • Департамент науки i освiти Харківської обласної державної адміністрації
 • Харківська академія неперервної освіти
 • Краснокутська районна державна адміністрація
 • Краснокутська районна рада
 • Краснокутський ПАЛ
 • Освітній портал ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА
 • Друзі сайту

  Copyright MyCorp © 2019
  uCoz