Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.02.2020, 07:59

Краснокутський центр дитячої та юнацької творчості

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Новини

28 жовтня Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!»!

З метою пошуку та розкриття юних талантів, підвищення ролі фотоаматорства у морально-етичному вихованні підростаючого покоління, подальшого розвитку фотоаматорства серед учнівської молоді, популяризації та пропаганди кращих робіт юних фотоаматорів, естетичного виховання дітей у приміщенні Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості з 10 по 17 жовтня відбувся районний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно».

На районний етап конкурсу учасники надавали фотороботи за номінаціями: портрет, натюрморт, мікрофотографія, пейзаж.

До спортивно-технічного відділу КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» для участі у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото та відео аматорів «Моя Україно» надіслано найкращі 11 робіт 4-х учасників.

Досягнення на обласному етапі:

Вепрецька Валентина, учениця Пархомівської ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце у віковій категорії 10-14 років

(номінація «Натюрморт», робота «Осіння кава»)

Ващенко Юлія, вихованка гуртка «Моя майбутня професія» (кер. гуртка Кулик Т.О.) - ІІ місце у віковій категорії 15-18 років,

(номінація «Побутові або жанрові фотографії», робота «Це моя Україна!»)

Ващенко Юлія, вихованка гуртка «Моя майбутня професія» (кер. гуртка Кулик Т.О.) - ІІІ місце у віковій категорії 15-18 років,

(номінація «Пейзаж», робота «Краса рідних водойм»)

Бондура Вікторія, учениця Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст. –

І місце у віковій категорії 15-18 років (номінація «Мікрофотографія», робота «Пильніше придивися до життя»)

 

Бондура Вікторія, учениця Олексіївської ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце у віковій категорії 15-18 років

(номінація «Позажанрове фото», робота «Завтра буде новий день»).

Нагороджено подякою КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» за активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (заочного):

- Бондуру Вікторію, вихованку за чудові знімки в номінації «Мікрофотографія».

 

Обласний семінар для керівників вокально-хорових колективів за темою «Сучасні стратегії розвитку хорового мистецтва»

19 жовтня 2019 року в приміщенні КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний семінар для керівників вокально-хорових колективів за темою «Сучасні стратегії розвитку хорового мистецтва», який відвідала і на якому повчилася керівник гуртка «Веселка голосів» Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості Галина Петрівна Кондратенко.

   

«Захід розпочався цікавою доповіддю керівника гуртка початкової музичної підготовки хору «Весняні голоси» - Роденко Катерини Геннадіївни, за темою «Музика та інтелект: дослідження, теорія, методи». Далі нам був запропонований цікавий майстер-клас «Розвиток музичного таланту на заняттях сольфеджіо», керівник Щебренко Лариса Андріївна, де маленькі діти показали свої вміння та навички.

 • гуртка - Запорожан Дмитро Віталійович, також продемонстрував майстер клас академічного сольного співу. Надалі усі присутні мали змогу послухати доповідь «Сучасні стратегії комунікації у хоровому виконавстві» старшого викладача кафедри хорового диригування Харківського національного університету імені І.П. Котляревського – Фартушка Олексія Дмитровича.
 •     

Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри хорознавства та хорового диригування Харківської державної академії культури, художній керівник народного колективу «Скворушка» - Іванова Юлія Миколаївна, показала цікавий майстер клас за темою: «Розвиток гармонічного слуху у дитячому хорі»».

Галина Петрівна зауважила, що «…подібні семінари необхідні для кожного керівника гуртка вокально-хорових колективів, так як на таких інформаційно-масових заходах педагог-позашкільник обов'язково візьме для себе необхідну потрібну інформацію для подальшого використання у роботі з вихованцями гуртків даного напряму».

Науково-методичний семінар «Інклюзія в позашкільній освіті: право дитини на дозвілля»

8 жовтня 2019 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено науково-методичний семінар для директорів та методистів закладів позашкільної освіти у межах методичного марафону «Інклюзивна освіта: крокуємо разом» за темою: «Інклюзія в позашкільній освіті: право дитини на дозвілля».

                                      

Під час семінару актуалізовано проблему організації інклюзивного навчання в закладах позашкільної освіти регіону, ознайомлено учасників заходу з особливостями розвитку інклюзивного навчання в системі позашкільної освіти Харківщини та надано науково-практичну допомогу працівникам закладів позашкільної освіти з питань створення умов для забезпечення рівних прав та можливостей осіб з особливими освітніми потребами на якісну позашкільну освіту.

             

Чемпіонат із карате-до

5 жовтня 2019 року в смт. Котельва на Полтавщині відбувся міжобласний Чемпіонат із карате-до, в якому взяли участь спортсмени Сумської, Полтавської та Харківської областей. Змагання були присвячені Дню вчителя. Вихованці гуртка карате-до «Саторі» (керівник гуртка Ожерельєв О.В разом зі своїм наставником – кандидатом у майстри спорту України, володарем 4-го дану карате В ҆ячеславом Ожерельєвим) продемонстрували високі результати, що добре видно з Таблиці результатів поєдинків.

Усього в ході Чемпіонату нашими спортсменами було завойовано 16 золотих, 16 срібних та одну бронзову медалі.

                                                                                                 

       

24-25 вересня 2019 року у спортивній залі Краснокутської гімназії відбулися змагання з волейболу, присвячені Дню працівників освіти.

Завдання заходу:

 • розвиток і популяризація волейболу у гуртках позашкільної діяльності та у закладах загальної середньої освіти;
 • виявлення здібних гравців-волейболістів для подальшої участі у районних та обласних змаганнях;
 • зміцнення здоров'я дітей та підлітків.

На відкритті змагань були присутні:

М.І. Качайло - заступник голови Краснокутської селищної ради, С.В. Бутенко – директор Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості, А.М. Акімов – директор Краснокутської дитячо-юнацької спортивної школи.

Взяли участь 5 команд, у томі числі і команда гуртківців ЦДЮТ (керівник Гречкін А.П.). Змагання проводилися серед двох вікових категорій:

І – середня вікова група (збірна команда 8-А класу, збірна команда 5-6 класів Краснокутської гімназіі та збірна команда ЦДЮТ (7-9 класи Краснокутської гімназії) );

ІІ – старша вікова група ( збірна команда ЦДЮТ (10-11 класи Краснокутської гімназії) та збірна жіноча команда Краснокутської селищної ради).

Змагання відбувалися по круговій системі: старша вікова група вела гру із 5-и партій до 25 очок; середня – із 3-х партій до 15 очок.

У результаті наполегливої боротьби

у середній віковій групі

І місце - збірна команда ЦДЮТ (7-9 класи Краснокутської гімназії), яка нагороджена перехідним кубком і дипломом І ступеня;

ІІ місце - збірна команда 5-6 класів Краснокутської гімназії, яка нагороджена дипломом ІІ ступеня;

ІІІ місце - збірна команда 8-А класу Краснокутської гімназії

у старшій віковій групі:

І місце – збірна команда ЦДЮТ (10-11 класи Краснокутської гімназії), яка нагороджена перехідним кубком і дипломом І ступеня;

ІІ місце - збірна жіноча команда Краснокутської селищної ради, нагороджена дипломом ІІ ступеня.

  

                 

5 вересня у приміщенні Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості відбулося засідання педагогічної ради. Було розглянуто питання про організацію освітнього процесу у закладі у 2019/2020 навчальному році, погодження планів роботи на 2019/2020 навчальний рік, з охорони праці, та організацію інклюзивного навчання у позашкільному закладі.

Видатний письменник А. Сухомлинський писав, що «…дитина за своєю природою – допитливий дослідник, відкривач світу. Так нехай перед нею відкривається чудовий світ у живих фарбах, яскравих і трепетних звуках, у казці і грі, у власній творчості, у прагненні робити добро людям. Через казку, фантазію, гру, через неповторну дитячу творчість – вірна дорога до серця дитини». 

  

30 серпня у приміщенні Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості відбулася нарада з питання залучення дітей з особливими освітніми потребами до навчання у гуртках Центру. Розглянуто питання щодо заохочення та охоплення цих дітей позашкільною діяльністю. Плануємо спільну співпрацю та розраховуємо, що заняття у гуртках допоможуть їм всебічно розвиватися та розширюватимуть світогляд.

 

 

            

18 червня 2019 рокудиректор Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості С. Бутенко відвідала обласний семінар-практикум для директорів закладів позашкільної освіти у місті Балаклія на базі двох з кращих позашкільних закладів Харківської області: Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості та Балаклійська станція юних натуралістів.

Колектив вихованців Балаклійського центру дитячої та юнацької творчості у яскравих національних костюмах зі щирими посмішками гостинно зустрічав учасників семінару на порозі щойно відремонтованого та красиво озелененого закладу.

Зайшовши до ЦДЮТ, усі мали змогу у фойє переглянути виставку «Творчість. Пошук. Здобутки». Потім, розділившись по підгрупах, піднялися до спеціально облаштованих кабінетів, де взяли участь у майстер-класі «Цікаві факти про петриківський розпис»: заздалегідь підготовлені заготовки необхідно було оздобити петриківським розписом. А друга підгрупа директорів позашкільних навчальних закладів створювали шедеври живопису за темою «Волошкове поле». Поряд з цим велике позитивне враження справив дизайн цієї кімнати для занять вихованців з образотворчого мистецтва: стіни прикрашені роботами дітей і педагогів з різних технік малювання, а нові придбані мольберти надихали, створювали гарний настрій і підбадьорювали до виконання творчих завдань.

Інтегроване заняття «Діти України з піснею в душі» кращих вокально-естрадних дитячих колективів ненав'язливо змусило відкинути всі думки з голови і поринути у світ музики, спокою та душевних приємних відчуттів. А танок педагогів у красивих костюмах справив неабияке враження на учасників обласного семінару.

Переїхавши до Балаклійської станції юних натуралістів, побували на території унікального позашкільного навчально-виховного закладу еколого-натуралістичного напрямку: двоповерховабудівля з власною ділянкою, на території якої побудовано 40 літніх вольєрів та 20
зимових вольєрів, теплиця, парники, 5 водойм для водоплавних птахів,
квітники, дендропарк, власнийприродно-краєзнавчий музей.
Цеєдинийпозашкільний заклад в Харківськійобласті, на базі
якогодіє зоопарк. В ньомузібрано 36 видівекзотичнихтварин: страуси,
павичі, фазани, лебеді (шипуни, чорні), журавлістепові, екзотичні качки
(мандаринки, каролінки, огарі, галагази), єнот, шуліка і т. ін.

Корисно і цікаво проведений час у м. Балаклія залишив приємні спогади і моменти, які необхідно взяти до уваги.

   

Сьогодні, 31 травня, на Краснокутщині відбулося районне свято «За день до літа»!, приурочене Міжнародному дню захисту дітей.

Педагогічний колектив Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості створив дивовижну маленьку позашкільну країну краси із запахом духмяних польових трав й квітів, творчості з організованим проведенням майстер-класів різних тематик, дитячих посмішок від отриманих позитивних емоцій. Усі відвідувачі мали змогу помилуватися виставками кращих робіт вихованців гуртків Центру та учнів закладів загальної середньої освіти, переглянути фотовиставку «Щасливе дитинство», та по фотографуватися на фоні фотозони, що вабила запахом свіжоскошеної трави, яскравим банером та красою весняних квітів.

Очі світилися від побаченого, а руки не тільки усіх присутніх, а й також гостей свята могли попрацювати. Адже безліч майстер-класів, які проводили керівники гуртків Центру та вихователі дитячих таборів спільно з дітьми, надали змогу бажаючим обрати справу до душі і самому виготовити цікавий сувенір, яскраву іграшку, креативний експонат, казковий віночок, ба, навіть, подаруночок для близької чи рідної людини.

Що може бути кращим, аніж проводити час разом і бачити щасливу дитячу посмішку?

 

 

 

Участь вихованців гуртка «Натхнення» (кер.Рупета О.І.) у святі Останнього дзвоника

                                     

                                                                                                                                                  

23 травня 2019 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулось засідання обласної ради керівників закладів позашкільної освіти. Від Краснокутського району участь у засіданні прийняла директор Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості Бутенко Світлана Вікторівна, яка виступила з доповіддю:

"Національно-патріотичне виховання у діяльності позашкільників та учнівської молоді Краснокутщини".

 

Участь педагогів ЦДЮТ у нараді-семінарі для директорів таборів з денним перебуванням

  

  

  

  

Участь вихованців ЦДЮТ у танцювальному флешмобі

«Вишиванку одягаймо – Україну об’єднаймо»

 

  

 

Участь педагогів та вихованців Центру у районному фестивалі "Великодні дзвонять дзвони"

   

Виставка дитячих виробів «Українська Великодня писанка» в Краснокутському ЦДЮТ

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів
Корисні посилання
 • Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області
 • Нова українська школа
 • Міністерство освіти і науки України
 • Департамент науки i освiти Харківської обласної державної адміністрації
 • Харківська академія неперервної освіти
 • Краснокутська районна державна адміністрація
 • Краснокутська районна рада
 • Краснокутський ПАЛ
 • Освітній портал ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА
 • Друзі сайту

  Copyright MyCorp © 2020
  uCoz