Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 19.02.2020, 07:59

Краснокутський центр дитячої та юнацької творчості

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Архів

29 травня 2018 року у приміщенні Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості відбувся звіт директора Центру С.В. Бутенко за підсумками 2017/2018 навчального року, на якому були присутні керівники гуртків, методисти, громадськість, діти та батьки. 

 Бутенко С. доповіла про змістовну роботу Центру протягом звітного періоду, здобутки вихованців гуртків, серед яких є нагороди всеукраїнського, обласного і районних рівнів. Наголосила, що в літній період необхідно брати активну участь в оздоровчій кампанії. У квітні-травні поточного року підготовлено і видано інформаційно-методичний збірник «ЛІТО-2018» для використання в роботі під час оздоровлення та планується проведення керівниками гуртків майстер-класів у всіх закладах загальної середньої освіти. Директор подякувала педагогам  за плідну співпрацю у позашкільному житті протягом цього навчального року та зауважила, що активні педагоги, діти і батьки отримали  близько 470 грамот. Методистами Центру Торяник І. та Крючко О. проаналізовано рейтинги участі вихованців у заходах протягом навчальних півріч.

Поряд з цим С. Бутенко окреслила коло пріоритетних напрямків роботи на майбутній рік: підготовка вихованців до участі в обласному конкурсі «Юні екскурсоводи»;  участь керівників гуртків і методистів у конкурсах на краще портфоліо; укладання до друку збірки «Видатні люди Краснокутщини» та, знову ж, активна участь у вже традиційних конкурсах і фестивалях різних рівнів. Відбувся «відкритий діалог» з керівниками гуртків про пріоритетні напрями виховання дітей в освітньому процесі на 2018/2019 навчальний рік.

По закінченню звіту директор ДЗОЗ «Каразінський» С.Колісник  подякувала Центру за тісну співпрацю з табором під час літніх канікул та корисну і змістовну інформаційну збірку, яка допоможе організаторам літнього відпочинку цікаво і насичено організувати дозвілля дітей.

 

lorem

 

lorem

 

lorem

 

Останній дзвоник - це символ закінчення навчання, веселе і сумне свято одночасно. Творчі колективи вихованців Центру у цей важливий день своїми красивими, сповненими радості й гарних сподівань, танцювальними виступами прикрасили святкові лінійки у закладах району.

 

Свято Останнього дзвоника у Краснокутській гімназії  своїм українським колоритним таночком розпочали ще зовсім маленькі вихованці вокально-хореографічного колективу Центру «Незабудки» (керівник Степанова В.О.).

А енергійні та завзяті вихованці гуртка молодшої групи «Натхнення» (керівник Рупета О.І.), згодом, продовжили свято і дивували своїм яскравим казковим  та цікавим новим танком. Вихованці ж старшої групи «Натхнення», випускники цього року, на згадку про себе, виступили із креативним і стильним танком, під час якого зірвали шквал оплесків. У батьків та педагогів сльози смутку, радості за їх, звісно, добре майбутнє  блищали на очах. Своїм прощальним яскравим виступом діти лишили у серцях односельців добрий спогад та показали малечі приклад для наслідування.

По підсумкам навчального року кращих педагогів та активних батьків відзначено подяками, а найактивніших вихованців і учнів нагороджено більш, ніж 400 грамотами.

Дякуємо усім за плідну співпрацю у позашкільному житті  і вітаємо  зі святом!!! 

Бажаємо здійснення мрій, море позитиву і яскравих емоцій!!!

З повагою колектив Центру.

 

Інформація про обласний семінар – практикум

23 травня 2018 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний семінар – практикум за темою «Співпраця закладу позашкільної освіти з громадськими організаціями влітку (з досвіду роботи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» та ГО «Фельдман Еко-парк)». Від Краснокутського ЦДЮТ участь в семінарі взяла керівник гуртка Н.Спірідонова. Семінар складався з двох блоків, під час першої частини спеціалістами обласного Палацу розкрито актуальні на сьогодні питання як явище «булінг» серед підлітків, психоемоційний стан дітей, шкідливий вплив смартфонів та проведено майстер – клас із виготовлення прикрас із бісеру, скляних та деревяних намистинок тощо. Друга частина семінару відбулася в Фельдман–Екопарк, де для учасників семінару спеціально проведено екскурсію територією парку. Спеціалісти парку ознайомили присутніх з локаціями на яких розміщені вольєри з різноманітними тваринами і птахами, відвідали контактний двір, кінний комплекс та ознайомилися з діяльністю екопарку. Після тривалої і змістовної екскурсії учасники семінару в невимушеній атмосфері, за чашкою духмяного травяного чаю і запашної кави з різними смаколиками, поспілкувалися з керівником театру дітей і тварин О.Гаражиною, яка цікаво і змістовно розповіла про заходи, що відбудуться влітку та діючими проектами екопарку, такі як клуб фелінологів, клуб кінологів, анімалотерапія, мотузкове містечко, центр біологічної освіти, клуб юних натуралістів, містечко майстрів, програми для людей з особливими потребами та багато іншого.

 

23 травня – на базі Краснокутської гімназії відбулася розширена нарада директорів таборів відпочинку з денним перебуванням, на якій директор Центру С. Бутенко виступала за темою «Співпраця ПНЗ з дитячими закладами оздоровлення та відпочинку влітку 2018 року», а також презентувала створений педагогічними працівниками інформаційно-методичний збірник «ЛІТО-2018».


lorem

lorem

lorem

З метою ознайомлення з діяльністю закладу позашкільної освіти Світлана Вікторівна Бутенко, директор Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості,  15 травня побувала у місті Куп`янськ на обласному семінарі-практикумі для директорів позашкільної освіти за темою «Заклад позашкільної освіти як центр соціальної адаптації дітей».

У роботі обласного семінару-практикуму також взяли участь керівники закладів позашкільної освіти обласного підпорядкування, центрів (будинків) дитячої та юнацької творчості, центрів (станцій) туризму і краєзнавства, станцій юних натуралістів, центрів позашкільної освіти (близько 50 осіб).

Під час заходу проаналізовано ефективний досвід роботи педагогічного колективу Куп’янського центру дитячої та юнацької творчості Куп’янської міської ради (директор – Селютін В.С.) та Куп’янського спеціального навчально-виховного комплексу Харківської обласної ради (директор – Пушкар Н.Б.) щодо соціальної адаптації та інтеграції дітей, які мають особливі освітні потреби, визначені шляхи впровадження інклюзивної освіти в освітній процес закладу позашкільної освіти; висвітлені основні підходи до роботи з дітьми, які мають особливі освітні потреби, в умовах закладу позашкільної освіти, а саме: формування в них патріотичного, морально-етичного, духовного розвитку на засадах національних традицій, прикладах героїчної історії українського народу; обговорені питання організації еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої роботи вихованців в умовах діяльності комплексного закладу позашкільної освіти.

Учасники обласного семінару-практикуму взяли участь у роботі майстер – класів із бісероплетіння, писанкарства, театрального мистецтва.

lorem

9 травня ми вшановували день пам`яті тих, хто обороняв нашу землю від нацистів, тих, хто загинув, тих, хто доклав зусиль для того, щоб зараз ми жили в мирі.

Тому, з метою патріотичного виховання підростаючого покоління, увічнення пам`яті про загиблих воїнів, жертв війни, злочинів проти людяності, скоєних у роки війни 9 травня по всій країні відбуваються урочистості до Дня перемоги.

На площі Краснокутська це величаве свято пам`яті відзначали усі: і діти, і дорослі.

Урочиста програма на сцені розпочалася піснею «О той весне» у виконанні Аліни Тимченко, керівника гуртка «Усмішка» Краснокутського ЦДЮТ. Концертні номери у переплетінні з прозою ведучих торкнули серця, напевне, усіх, хто не байдужий до подій тих років, хто, хоча б глибоко в душі, все ж таки з повагою і хвилюючим трепетом душі згадує «безсмертних» земляків, шанує ветеранів. Танок «Журавлі» у виконанні колективу вихованців гуртка «Грація» (керівник В`юнник Н.О.) - естафета пам`яті до 73-річчя визволення України, тужливий крик, стогін, сум за загиблими воїнами, що пронизаний стрічкою журби, спогадів та поряд з тим вірою у добре спокійне майбутнє.

По закінченню виступів творчих колективів вихованці гуртків Центру «Усмішка» (керівник Різніченко А.О.), «Каблучок» (керівник Тимченко О.І.), «Грація»(керівник В`юнник Н.О.), «Веселка голосів» (керівник Кондратенко Г.П.) та «Колорит» (керівники В.Степанова, Н. Момот) прийняли участь у флешмобі «Мир над Україною». І наостанок із цікавим захопленням діти дружно випустили голубів, блакитні повітряні кульки в небо, ніби усім говорячи «День Перемоги – це найкраще свято! І на землі хай в мирі всі живуть!».


loremloremloremlorem

loremlorem

loremlorem

loremlorem

loremlorem

lorem

Фестиваль «Відлуння тих далеких днів сльозою на очах бринить»

06 травня 2018 року на базі Пархомівського сільського Будинку культури відбувся щорічний районний фестиваль «Відлуння тих далеких днів сльозою на очах бринить» до Дня Перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні. У фестивалі приймали участь творчі колективи Краснокутського району, які представили понад 40 номерів. Серед цих колективів були і дитячі колективи Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості. Це і «Патріот» (кер. Колісник С.М.) - «Сон про війну», і вокальні колективи «Талісман» (кер. Касяненко А.М.) – «Журавлі» та «Усмішка» (кер. Різніченко А.О.) – «Синий платочек», танцювальний колектив «Каблучок» (кер. Тимченко О.І.) – «Дорога на Берлін», а також колектив юних барабанщиць «Ритм» (керівник Шопінська Л.М.) з номером «Святковий», які відкрили концерт та зірвали шквал оплесків.

На заході були присутні журі і почесні гості. Зокрема, народний депутат України, Доктор медичних наук і почесний мешканець Краснокутщини О.М. Біловол відзначив кращі колективи, серед яких і колективи ЦДЮТ, грошовою винагородою, а журі – відзначило подяками.

Діти поверталися додому з позитивними емоціями. Важливо, що цей фестиваль дає можливість відродити, зберегти, пам`ятати наше минуле.

      

                           

 

27 квітня 2018 року на базі Краснокутського районного Будинку культури відбувся районний етап обласного творчого фестивалю «Молоді таланти Харківщини. Участь у фестивалі взяли 22 кращих виконавців і творчих колективів Краснокутщини, що пройшли попередній відбір на районних фестивалях «Таланти твої, Краснокутщино!» та «Весела райдуга – 2018». Краснокутський центр дитячої та юнацької творчості представлений колективами «Веселка голосів» (керівник Галина Кондратенко), «Талісман» (керівник Анна Касяненко) та «Грація» (керівник Наталія В'юнник). За підсумками проведення фестивалю виступ колективу «Веселка голосів» першим був відзначений грамотою переможця за ніжне і мелодійне виконання фольклорної пісні «Плетениця». Також переможною грамотою відзначений спілний виступ колективів «Талісман» і «Грація» ЦДЮТ та солісток Краснокутського РБК, режисером якого стала Анна Касяненко. Пісня «Десь по світу» про любов до своєї країни в їхньому виконанні не залишила нікого байдужим в глядацькій залі.  Фестиваль зібрав багато талановитих і обдарованих дітей, які мали змогу обмінятися творчим досвідом і помилуватися прекрасним та змістовно відпочити.

                

                                                                             

 

26 квітня на базі Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» відбулося засідання обласної методичної ради за темою «Стан краєзнавчої роботи у закладах освіти Близнюківського, Дворічанського та Краснокутського районів».

Світлана Вікторівна Бутенко, директор Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості, під час свого виступу-презентації, зазначила, що робота з краєзнавства у районі здійснюється шляхом проведення пошукової роботи педагогів з дітьми, дослідження історії рідного краю, беручи участь у обласних історико-краєзнавчих акціях та історико-краєзнавчих пошукових експедиціях. Зауважила на тому, що «…ніколи не вичерпається допитливість людини, яка прагне дізнатися, що відбувалося на землі, де вона народилася і живе, і що було до неї, як жили її прародичі, що переживали, з якими труднощами стикалися, як їх переборювали.»

Довела до відома учасників засідання також і те, що під час пошуково-дослідницької краєзнавчої роботи учнів і вихованців, вивчення історичної та культурної спадщини, проведення дослідницької роботи під керівництвом педагогів виявлено багато видатних особистостей, «…і тому педагогічним колективом ЦДЮТ вирішено детальніше попрацювати та підготувати матеріали до видання збірника «Видатні люди Краснокутщини». »

Від імені педагогів і дітей Краснокутського району подякувала Валентині Андріївні Редіній, директору Харківській обласній станції юних туристів, та колективу за те, що кожного року публікують збірники дитячих робіт, у які входять і роботи дітей Краснокутщини, «… важливо, що їх невеличкий, але вагомий внесок, відіграє роль в розвитку краєзнавства на Харківщині».

Поряд з роботою, що ведеться з краєзнавства, ознайомила учасників методичної ради з таємничими перлинами Краснокутщини. Відповідаючи на безліч поставлених запитань від учасників засідання, що стосувалися саме визначних краснокутських місць, було зрозуміло, що Краснокутщина неабияк зацікавила учасників заходу. Тому Світлана Вікторівна, завершуючи свій виступ, запросила на гостини до Краснокутщини усіх бажаючих й подякувала усім за увагу.

 

З метою забезпечення належного санітарного стану й благоустрою території 21 квітня 2018 року працівники ЦДЮТ долучилися до щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою: здійснили часткову побілку приміщення та прибрали прилеглу територію.
 

lorem

lorem

lorem

14 квітня 2018 року на базі Козіївського будинку культури з метою підтримки талановитих та обдарованих дітей відбувся районний фестиваль танцювального жанру «Весела райдуга - 2018».

У фестивалі приймали участь хореографічні колективи учнівської молоді району та творчі колективи Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості: «Каблучок» (керівник Тимченко О.І.) та «Грація» (керівник Вꞌюнник Н.О.).

lorem

Серед переможців почесне місце отримав і танцювальний колектив «Каблучок».

29.03.2018 на базі Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» (м. Харків, вул. Пушкінська, 24) з метою визначення актуальних проблем та напрямів соціально-адаптованої особистості в умовах сучасного закладу позашкільної освіти відбулося засідання Ради директорів закладів позашкільної освіти Харківської області за темою «Шляхи формування соціально-адаптованої особистості в умовах позашкільної освіти».

Завдання:

 1. Визначити завдання і зміст основних напрямів формування соціально-адаптованої особистості в умовах закладу позашкільної освіти.
 2. Висвітлити основні напрями діяльності закладу позашкільної освіти щодо оптимізації педагогічної підтримки дітей у закладі.
 3. Обговорити перспективи діяльності закладу позашкільної освіти щодо організації туристсько-краєзнавчої та спортивно-масової роботи як засобів виховання соціально-адаптованої особистості дитини.
 4. Окреслити основні підходи діяльності закладу позашкільної освіти щодо створення додаткових умов для самовизначення, саморозвитку, самореалізації особистості, сприяння її професійної орієнтації.

Учасники: Директори закладів позашкільної освіти районів/міст, об’єднаних територіальних громад Харківської області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бутенко Світлана Вікторівна, директор Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості, виступила доповідачем на засіданні за темою «Інтеграція виховних ресурсів закладу позашкільної освіти в навчанні, вихованні та розвитку дитини»:

- який сенс включає суспільство в поняття «життєвий успіх», як це співвідноситься з перспективами розвитку особистості й суспільства?

- які ключові компетенції є необхідними, щоб успішно діяти в різних сферах життя, зокрема в економічній, політичній, соціальній, сімейній, для публічних та особистих відносин, індивідуального розвитку особистості?

- роль і місце батьків та педагогів у виявленні інтересів, нахилів, мотивів дітей для професійного визначення;

- потенціал закладу позашкільної освіти для становлення та розвитку життєстійкості та життєздатності учнів;

- педагогічна підтримка дитини в закладі позашкільної освіти.

Обговорення доповіді відбулося у дружній та робочій атмосфері у формі засідання «круглого столу».

 

 

 

 

24 березня 2018 року на базі Краснокутського районного Будинку культури з метою підтримки талановитих та обдарованих дітей, розвитку їх  творчих здібностей відбувся районний творчий фестиваль «Таланти твої, Краснокутщино!».

       

  У фестивалі приймали участь творчі колективи центру дитячої та юнацької творчості. Це вихованці хореографічного гуртка «Грація» (керівник В`юнник Наталія Олексіївна), які для створення позитивного настрою глядачам,  виступили з композицією «Пасіто».

А вокальний колектив «Веселка голосів» (керівник Кондратенко Галина Петрівна) народною піснею «Плету, плету плетеницю», що виконана під акомпанемент музиканта спільно з керівником творчого колективу і вихованцями середньої групи, приємно вразили усіх присутніх своїм народним співом. Веснянка, що передувала цьому музичному твору – відгомін традицій наших пращурів. Адже, коли сходять сніги, з`являється молода зелена травичка,  то за давніми українськими звичаями наш народ закликав весну веснянками. Підтримуючи народні традиції молодий колектив, який вивчає народну пісню і традиції рідного краю, заслужено здобув перемогу у районному творчому фестивалі «Таланти твої, Краснокутщино!-2018». Почесним журі вирішено направити вокальний колектив «Веселка голосів» до міста Харкова з метою участі у обласному етапі відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти ІІІ тисячоліття».

lorem

23 березня 2018 року в читальному залі Краснокутської центральної бібліотеки відбулася традиційна щорічна зустріч у поетичному колі «І слово лине від серця і душі», приурочена Всесвітньому дню поезії.

Цього року цей захід був присвячений поетам Краснокутщини, зокрема відомій нашій землячці, активній діяльній особистості, педагогу з п’ятидесятирічним педагогічним стажем, письменниці Ользі Кабашній.

         Приємну таку нагоду, поспілкуватися із знаменитою місцевою письменницею, однією із засновниць хору ветеранів «Надвечір`я» мали вихованці гуртка «Мій рідний край», керівником якого є Колісник Світлана Миколаївна. До речі, хор гастролював не лише по Краснокутську і Харківській області, а й далеко за її межами.

  Дітвора,  милуючись  голосом своєї гості-землячки, з неабияким захопленням слухали вірші із  першої поетичної збірки «Барви рідного краю», яка у 2013 році вийшла у світ. Це  твори  і про різні пори року,  і про неньку – Україну та  красу й  багатство рідного краю, у якому випало щастя нам жити.  У ході зустрічі вихованці  також долучилися  до читання творів і казок  О. Кабашної.

Ця цікава та змістовна зустріч для всіх присутніх лишила приємні спогади і піднесений настрій.

lorem

lorem

lorem

Участь методистів Краснокутського ЦДЮТ у нараді заступників директорів з навчально-виховної роботи, що відбулася 21 березня 2018 року на базі Краснокутської гімназії.

Виступ методиста Торяник І.В., у якому розглянуто та обговорено заплановані заходи центру на березень - травень. Зокрема, зосереджено увагу на пошуково-краєзнавчій роботі учнівської молоді навчальних закладів щодо подій Другої світової війни на Харківщині (спогади ветеранів, дітей війни, внесок дітей та юнацтва в перемогу над фашизмом). Поряд з цим запропоновано долучитися до популяризації писанкарства в районі, духовного збагачення, пошуку і підтримки обдарованої учнівської молоді. 

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Архів записів
Корисні посилання
 • Відділ освіти Краснокутської районної державної адміністрації Харківської області
 • Нова українська школа
 • Міністерство освіти і науки України
 • Департамент науки i освiти Харківської обласної державної адміністрації
 • Харківська академія неперервної освіти
 • Краснокутська районна державна адміністрація
 • Краснокутська районна рада
 • Краснокутський ПАЛ
 • Освітній портал ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА
 • Друзі сайту

  Copyright MyCorp © 2020
  uCoz